Pasek Informacyjny:


[WG2] Aktualizacja (05.05.2017)

Najważniejsze ogłoszenia z gry i forum.

Moderator: Junior Admini

[WG2] Aktualizacja (05.05.2017)

przez Admin Techniczny » 05 maja 2017, 0:00

W dniu dzisiejszym miała miejsce aktualizacja gry. Muzyczna aktualizacja pozwoli Wam cieszyć się nie tylko lepszym modułem radia, wprowadzono również kilka innych rzeczy. Poniżej przedstawiono zmiany jakie zaszły w grze.

Radio
Przebudowa radia to główny element tej aktualizacji. Najważniejsza zmiana do dodana obsługa różnych stacji. Jeśli nie chcesz słuchać całej, zróżnicowanej biblioteki radia, to wybierz stację tematycznie zbliżoną do Twojego gustu! Nie ma takiej stacji? Daj nam znać, a postaramy się ją dodać! Niezależnie od stacji, teraz Twój czas spędzony na słuchaniu radia jest zliczany. Dzięki temu wyświetlana jest lista aktywnych słuchaczy danej stacji. Druga z korzyści dla Ciebie znajduje się w rozgłośni, więc nie przestawaj czytać :) Na dole wyświetlana jest lista wszystkich stacji. Zapewne zastanawiasz się po co aż dwa przyciski przy każdej z nich. Przycisk Przełącz zmienia aktywną stację na wybraną przez Ciebie. Tutaj uwaga - z racji nierozwiązanego jeszcze błędu samego youtuba przestrzegam przed szybkim przełączaniem się między stacjami - radio po prostu przestanie odtwarzać. W takim przypadku wystarczy ponownie wejść do radia bądź odświeżyć stronę. Drugi z przycisków ustawi stację jako domyślną po zalogowaniu. I kiedy myśleliście, że to już wszystko, to najlepsze zostawiliśmy na koniec. Zapewne zauważyłeś coś takiego jak pasek radia? Jego włączenie spowoduje odświeżenie strony, ale tylko po to, abyś mógł słuchać radia podczas codziennego treningu bez potrzeby otwierania go w drugiej karcie! Tutaj również przypomnę o szybkim włączaniu / wyłączaniu radia w panelu bocznym - to również kończy się przerwą w odtwarzaniu, gdzie pomaga odświeżenie strony. Boczny pasek radia pokazuje okrojoną wersję radia, ale Twoje pozdrowienia będą tutaj wyświetlone. Twój czas spędzony na słuchaniu radia również będzie wliczony :)

Rozgłośnia
Rozgłośnia została gruntownie wyremontowana. A wszystko po to, aby zarządzanie radiem było przyjemnością, a nie katorgą jak to miało miejsce wcześniej. Od teraz każdy może do niej wejść, aby sprawdzić pełną listę utworów w bibliotece, sprawdzić dostępne stacje oraz osoby za nie odpowiedzialne. Nie musisz już posiadać funkcji Moderatora aby zostać DJem! Stary system w części pozostał, gdyż Admini/Moderatorzy są DJami z automatu i nie są wyświetlani w liście (chyba, że zostaną na nią wpisani ręcznie). Uprawnienia DJa nadawane są na każdą stację osobno z jednym wyjątkiem - każdy, kto jest DJem dowolnej stacji jest z automatu również DJem stacji WG FM. Ta specjalna stacja nie pozwala jednak na dodanie do niej audycji czy też ustawienie ramówki ze względu na jej charakter - tam znajdą się losowo wybierane utwory z całej biblioteki. DJ może dodawać utwory do biblioteki / stacji, ustawiać ramówkę oraz audycje. Uprawnienia DJa może nadać tylko Administrator. Taka sama ranga jest wymagana do dodawania / usuwania stacji czy też włączenia konkursów. W konkursach spośród wszystkich aktywnych słuchaczy danej stacji rozlosowywane są nagrody. Zwycięzcy konkursów pojawiają się w pozdrowieniach. Same pozdrowienia są wspólne dla wszystkich stacji i edytować mogą je Administratorzy oraz Moderatorzy gry. To jeszcze nie koniec! To właśnie w tym budynku sprawdzisz ile czasu spędziłeś na słuchaniu radia / poszczególnych stacji, jaki masz poziom słuchacza, ile Tobie brakuje do kolejnego i odbierzesz nagrody za awans!

Ranking TT
Dodany został ranking tag teamów. Od teraz możecie sprawdzić jak wasza para radzi sobie pod względem zarówno umiejętności jak i zwycięstw czy porażek.

Ranking radia
W rankingu radia możecie zobaczyć najpopularniejsze stacje, kto najczęściej wygrywa konkursy i kto najwięcej czasu spędza na słuchaniu radia.

Nowe pasy
Wprowadzone zostały dwa nowe pasy - NXT Womens (WWE) oraz Impact Grand (TNA).

To już koniec zmian jakie wnosi ta aktualizacja. Pomimo wykonanych testów mogą się pojawić indywidualne błędy, każdy taki przypadek proszę zgłaszać do mnie w wiadomości na forum (oczywiście wcześniej polecam spytać się w karczmie :) ). Pełen spis zmian:
1. Otworzono ponownie moduł radia
> Dodano obsługę stacji radiowych, dzięki czemu możemy wybrać stację dostosowaną do siebie
> Zapisywane i wyświetlane są informacje o słuchaczach radia
> Zliczany jest czas spędzony na słuchaniu radia
> Dodano opcję włączenia widgetu radia, dzięki czemu podczas poruszania się wewnątrz gry nie musimy otwierać nowych kart tylko po to, aby mieć tam włączone radio
> Pozdrowienia w radiu są wspólne dla wszystkich stacji
> Każda stacja ma indywidualną ramówkę
2. Otworzono ponownie moduł rozgłośni
> Złagodzono wymóg uprawnień, każdy gracz może wejść i przejrzeć bibliotekę oraz informacje o stacjach
> Biblioteka została odświeżona, zawiera teraz ok. 5 razy więcej utworów
> Każda stacja może mieć indywidualnych DJów, przy czym nie muszą mieć rangi Moderatora w grze. Uprawnienia DJa są nadawane indywidualnie tylko na konkretną stację.
> Administracja oraz Moderacja gry zachowała swoje uprawnienia DJa dla całego radia, mogą oni edytować dowolną stację (ustawić audycję, wybrać utwory)
> Administracja może dodatkowo edytować listę DJów, uruchamiać konkursy oraz dodawać nowe stacje.
> Dodane konkursy polegają na wylosowaniu X graczy spośród aktywnych słuchaczy stacji, przy czym każdy z nich dostaje nagrodę w postaci kodu. Zwycięzcy pojawiają się w pozdrowieniach w radiu, natomiast otrzymane kody mogą być wykorzystane tylko przez konta zwycięzców.
> Wyjątkiem jest stacja WG FM, gdzie nie można wybrać utworów, ustawić audycji, zmienić DJów. Utwory są wybierane z całej bazy (mogą być również tam utwory niedodane do innych stacji). Jedyna opcja dostępna dla tego radia to uruchomienie konkursu.
> Opcja Czas w radiu pokaże nam ile czasu spędziliśmy słuchając danej stacji. Awans na kolejne poziomy łącznego czasu słuchania wiąże się z losowo wybranymi nagrodami.
3. Dodano ranking TT
> Rankingi: Najwięcej UM, najwięcej zwycięstw i najwięcej porażek
4. Dodano ranking radia
> Rankingi: Najaktywniejszy słuchacz, najpopularniejsza stacja i najwięcej wygranych w konkursach
5. Dodano nowe pasy
> Impact Grand
> NXT Womens
6. Dodano nowe gale PPV dla TNA
Admin Techniczny
Administrator
Administrator
 
Posty: 732
Dołączył(a): 02 sie 2011, 10:51
ID w WG1: 1
ID w WG2: 1
Gadu-Gadu: 0
Wiek: 0

Powrót do OgłoszeniaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron