Strona 1 z 1

Mistrzostwa Kraju/Mistrzostwa Świata 2018

Napisane: 29 maja 2018, 22:39
przez TEAM GREG
Obrazek


Już niebawem mamy zamiar ruszyć z pucharem krajowym. Wszyscy, których uda nam się znaleźć z danej reprezentacji zostaną rozlosowani do drabinki. Zwycięzca będzie swoim mistrzem kraju i dostanie okoliczny pas do osiągnięć. Każdy kraj będzie miał swoje mistrzostwa oddzielnie i każdy będzie miał swojego mistrza. Na ten moment zbieramy zawodników z danych reprezentacji. Drabinki pewnie pojawią się niebawem.
Jest to ciężkie wyzwanie w organizacji ze względu na podział WWE i TNA, ale ufamy, że uda się temu sprostać. Puchar Krajowy będzie oznaczał przerwę w WG2 Pro League.
Dla najlepszych oczywiście pojawią się jakieś ciekawe nagrody poza tytułem.

W planach mamy również jakiś specjalny event na Mistrzostwa Świata, ale na razie szukamy optymalnego rozwiązania. Obecne pomysły to:
- Każdy gracz losuje reprezentacje, która znajduję się na MŚ w Rosji (Event dla 32 graczy, pierwszeństwo miałyby główne konta). I jako reprezentacja walczymy jak zawodnicy na MŚz tym samym terminarzem. Dodatkowo jeśli moją reprezentacją byłaby Hiszpania to im dalej ona zajdzie, tym większy bonus z eventu dostanę.
- Reprezentacje na WG tworzą składy (3 lub 5 osobowe, jeszcze nie do końca przemyśleliśmy). Ich reprezentanci walczą między sobą w walkach 1 na 1 (rywale dobierani wg. skilla lub losowo), a każde zwycięstwo to gol. Można więc wygrać 3:0 lub 2:1 (W przypadku 3 osobowych składów). 4 grupy po 4 reprezentacje, awansują dwie ekipy, potem faza pucharowa.
- 3 Tag Teamy to jedna reprezentacja (Około 10 reprezentacji udałoby się stworzyć). Każda z ekip losuje reprezentację znajdującą się już na MŚ w Rosji. Zasady takie jak powyżej (TT na TT, składy można dowolnie zmieniać w trakcie turnieju (Składy TT ofc wewnątrz reprezentacji), 3 walki, więcej zwycięstw to wygrana.

Na razie to tyle, jeśli macie jakieś pomysły podawajcie poniżej oraz dajcie znać, która najbardziej się wam podoba.