Strona 1 z 1

[WG2] System wygrywania pasów i Mistrzostwa Krajowe

Napisane: 21 gru 2018, 1:41
przez Admin 3
Od dziś wprowadzamy system pretendentów. Polegać to będzie na tym, że gracze będą zdobywać punkty za wygrane walki i tracić je za walki przegrane. Im wyżej w rankingu tym większa szansa na walkę o tytuł. Ranking będzie pokazywany raz na jakiś czas. Przegrany z walki o tytuł będzie wypadać na koniec kolejki. Jedynie mistrz, który straci tytuł dalej pozostanie w górze rankingu, choć nie zawsze. Czasem będzie musiał stoczyć pojedynek z kolejną osobą w rankingu. Zasada działania:

1. Gracz A 100 pkt.
2. Gracz B 90 pkt.
3. Gracz C 80 pkt.
4. Gracz D 70 pkt.
5. Gracz E 60 pkt.

Gracz A jest mistrzem. Gracz E pokonał Gracza D i C. Gracz B przegrał z Graczem C i D. Gracz E ma dwie wygrane walki, jest w formie. Dlatego to on albo stanie do walki z mistrzem albo stoczy walkę z innym graczem w formie o miano pretendenta do tytułu.

System ten jest wprowadzony do każdego tytułu, w każdej federacji. W zależności od ilości osób będziemy przywracać kolejne tytuły. Każdy z tych tytułów będzie miał osobny ranking, a gracze będą przypisywani do dywizji według Skill'a.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że system może być nieco skomplikowany, ale zobaczycie w praniu, że nie jest tak trudny do zrozumienia.

Drugą nowością jest wprowadzenie Mistrzostw Krajowych. W miarę możliwości zbierzemy wszystkich graczy z danego kraju i na zasadzie turnieju będziemy wyłaniać najlepszego. W nagrodę będzie specjalny pas do "Osiągnięć Specjalnych" oraz jakieś nagrody do gry.

Oczywiście, nie będzie to dodatek w grze, wszystkie walki będą odbywać się na tygodniówkach. Powodem jest oczywiście brak wsparcia technicznego. Ale chcieliśmy zrobić coś dla wytrwałych graczy.

Administracja WG