Pasek Informacyjny:

Dark Lordzik feudzik (za 2 kraty piwa i 0.7 )

Zbędne tematy z forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Junior Admini

Dark Lordzik feudzik (za 2 kraty piwa i 0.7 )

przez Dark Lord » 08 lip 2017, 21:12

*ciemność zapada na ringu w stronę ringu podąża Dark Lord *

Dark: zbyt wiele czasu na to czekałem DARKUS twoje panowanie było owiane moją magią twoja tajemnica to mrok który czerpałeś ode mnie
żyłeś dzięki mojej mocy potem coś się stało nasze wymiary przestały współpracować ty próbowałeś przejąć kontrole nad moim światem teraz wracam silniejszy wracam potężniejszy nakarmiłem się krwią dziewic zjadłem serca niewinnych dzieci i wróciłem by odbudować moje panowanie w tym wymiarze by sprawić że większość istot zakończy swoją marną egzystencje zabije każdego kto stanie mi na drodze nie będzie litości obecny Panteon stanie się ruiną Mrok znowu wyjdzie na powierzchnie MROK znowu zwycięży ludzie staną się moim marionetkami wy śmiecie *Patrzy na Publiczność* nie będziecie mi rozkazywać w śmiecie będziecie tylko bronią w moich rękach nikt z was nigdy nie będzie tak potężny jak DARK LORD nikt z was nie będzie miał tyle odwagi by stawić czołu nowemu wyzwaniu jakim otoczę ten świat wszyscy polegniecie
wasz czas biegnie ku końcowi całe TNA już wie że nie powinno się lekceważyć wie że Mroczna strona zawsze ma przewagę pora przejąć ten grobowiec i zawrócić ku bram Hadesu Carlitoooo !!!! wołam cię marna poczwaro pora byś dał to co moje... złotoo ono mnie tu sprowadza Impact Grand o IMPACT GRAND!! WRACAJ TWÓJ PAN CIE WZYWA

* światła przygasaja po czym zapalają się a na ringu stoi ołtarzyk na którym leży Baran*

Dark: Baranku Boży który gładziłeś grzechy tych głupców teraz spotka cię kara

*DARK WBIJA SZTYLET W GŁOWE Barana po czym zaczyna wyjadać mózg

Dark: wasze grzechy są smaczne dodają mi Energi wasz Bóg znowu poległ nikt wam już nie pomoże Carlito zasoby twojej Energi są w moich rekach bądź dobra pacynką i oddaj to co należy do mnie :!:
Obrazek
Dark Lord
Radio DJ
Radio DJ

ID w WG1: 551
Nick w WG2: Dark Lord
ID w WG2: 23
Ulubiony Wrestler: Big Show
Gadu-Gadu: 47317115

Re: Dark Lordzik feudzik (za 2 kraty piwa i 0.7 )

przez tygrys980 » 09 lip 2017, 12:56

Yyy, aha, żarty z religii i mnie jako katolika, to obraziło. Można pisać elektryzujące segmenty i przy tym nie obrażać niczyich uczuć. Dno...

Dnem nazwałbym twój brodzik intelektualny ale jestem na posadzie więc nie mogę cię przezwać w sumie mogę ale tego nie zrobie bo nie będę wdawał się z tobą w konwersacje w każdym razie to już 3 warn ode mnie za wpieprzanie się w segment dostajesz w prezencie 7 dni odpoczynku od forum/Dark

edit2. to by było 7 ostrzeżenie nie trzecie

jeżeli ktoś uważa że segment obraża jego uczucia ale ma na to dowód nie jest pisowcem który odwala miesięcznice śmierci wodza to proszę bardzo założyć temat z skargą uwzględnie każde poprawki post tego pana zostanie jednakże postać z która miałem odgrywać ten feud udaje że go nie ma pozdro Dark

Ostrzeżenia cofnięte, blokada na forum zdjęta. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum. Rozumiem feudy, ale w pełni zgadzam się z Reyem - to już przesada.// AT
19.) Na forum zabronione jest zamieszczanie wypowiedzi o treściach rasistowskich, nacjonalistycznych, naruszających uczucia religijne innych użytkowników oraz skrajnie nietolerancyjnych lub obraźliwych w stosunku do osób o odmiennej orientacji seksualnej. Dotyczy to również komentarzy do reputacji.
tygrys980
WWE United States Championship
WWE United States Championship

Nick w WG1: tygrys980
ID w WG1: 10435
Nick w WG2: REY MYSTERIO
ID w WG2: 28
Gadu-Gadu: 0

Powrót do Kosz